Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Ulubione postacie

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
luki-Rin
Początkujący
luki-Rin


Liczba postów : 1
Reputation : 0
Join date : 11/12/2012

Ulubione postacie Empty
PisanieTemat: Ulubione postacie   Ulubione postacie I_icon_minitimeWto Gru 11 2012, 20:04

Hejka! Jestem tu nowy! Yoroshiku ne!

No więc chciałbym zacząć od wątku z naszymi ulubionymi postaciami (nie wiedziałem gdzie ten temat wrzucić więc jest tu).
Moje ulubione to:
1 Rin - taka głęboka i fascynująca postać zdarza się rzadko w jakimkolwiek medium czy to anime czy gra (to akurat postać z Visual Novel). Tajemnicza i niezrozumiana zabiera gracza na kolejkę górską uczuć. Mógłbym pisać o niej godzinami. Kto grał w Katawa Shoujo ten zrozumie.
2 Furude Rika - Nipaaaah. Wyjątkowo urocza dziewczynka, kapłanka, też ma wspaniale rozbudowany charakter oraz historię.
3 Cheko-chan - któż by nie pokochał nagiej działającej na prąd, ale jakże przyjacielskiej pokojówki? :3
4 Izumi Konata - jest wesoła i wyluzowana, na swój sposób przypomina mi siebie, bo ja także żyję w świecie gier, mang i anime. A przy okazji jest wyjątkowo zabawna.
5 Shinku - wyjątkowo charyzmatycza i ładna laleczka, wyróżniająca się inteligencją i rozsądkiem.
6 Hatsune Miku - kto nie lubi Miku? Ślicznie śpiewa, cała jest śliczna, prawie idealna. Często rysują jej pantsu, ale mnie się to podoba.
7 Usagi Tsukino - strasznie niezorganizowana i płaczliwa, ale dla mnie to jest wyjątkowo słodkie.
8 Tsumiki Miniwa - Wątkowo podobna z wyglądu do Konaci dziewczynka. Śliczne kocie uszka i cudowne dźwięki które emituje dodają jej tylko wspaniałości. Aaaww.
Powrót do góry Go down
Crimson Eye
Admin
Crimson Eye


Liczba postów : 18
Reputation : 0
Join date : 13/10/2012

Ulubione postacie Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione postacie   Ulubione postacie I_icon_minitimeWto Gru 11 2012, 20:51

Jaki to ma związek z kulturą Japonii?? Trzeba myśleć-.-

Moimi ulubionymi postaciami są wszystkie z anime, które oglądałem. Wyjątkami mogą być nieliczne czarne charaktery.

Zły dział, przenoszę
Powrót do góry Go down
remiria
Zaawansowany
remiria


Liczba postów : 37
Reputation : 0
Join date : 14/10/2012
Skąd : Gensokyo

Ulubione postacie Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione postacie   Ulubione postacie I_icon_minitimeWto Gru 11 2012, 21:21

Crimson Eye napisał:
Jaki to ma związek z kulturą Japonii?? Trzeba myśleć-.-

dział na język jest,
Spoiler:
osobny na mangi, chińskie baje zanimowane, książki i filmy.
a na rozmowy ogólnoanime nie ma i trzeba wsadzać wszystko do hydeparku, gdzie będzie ginąć w potoku gierek, zabaw i innych pierdół, i nie ma GDZIE wsadzić tematu o ulubionych postaciach. zrobiłabym to już sama dawno.

Spoiler:

Cytat :
Zły dział, przenoszę

. . .


z moich ulubionych postaci to wszystkie tołcza z wyjątkiem niektórych slutowatych charakterów.
prócz tego lubię:
madotsuki, sabitsuki, urotsuki, usotsuki, inne tsuki, brs, toriningeny, karin, ike, haku, kyouko, madoka, mami, yuuko, nano, osaka, tomo, nieee wiem tam, mało bajek oglądam.
Powrót do góry Go down
http://badapplesan.deviantart.com/
Neetalia
Początkujący
Neetalia


Liczba postów : 13
Reputation : 0
Join date : 14/10/2012
Skąd : Eintei

Ulubione postacie Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione postacie   Ulubione postacie I_icon_minitimeWto Gru 11 2012, 21:28

dla mnie ulubioną jest kaguya.
Powrót do góry Go down
remiria
Zaawansowany
remiria


Liczba postów : 37
Reputation : 0
Join date : 14/10/2012
Skąd : Gensokyo

Ulubione postacie Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione postacie   Ulubione postacie I_icon_minitimeWto Gru 11 2012, 21:30

Neetalia napisał:
dla mnie ulubioną jest kaguya.
remiria napisał:
wyjątkiem niektórych slutowatych charakterów.

nie.
Powrót do góry Go down
http://badapplesan.deviantart.com/
Sponsored content





Ulubione postacie Empty
PisanieTemat: Re: Ulubione postacie   Ulubione postacie I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ulubione postacie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Topic :: Hyde Park-
Skocz do: