Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Gry ogólnie. W co gramy i co polecamy.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
remiria
Zaawansowany
remiria


Liczba postów : 37
Reputation : 0
Join date : 14/10/2012
Skąd : Gensokyo

Gry ogólnie. W co gramy i co polecamy. Empty
PisanieTemat: Gry ogólnie. W co gramy i co polecamy.   Gry ogólnie. W co gramy i co polecamy. I_icon_minitimeSro Paź 24 2012, 18:18

jako fanka gier dość chętnie porozmawiam na ten temat. w japońskie niestety nie grałam zbyt wiele. znacie jakieś fajne gry oficjalne fanowskie które chcielibyście polecić? a może sami chcielibyście jakieś poznać?

sama na początek mogłabym polecić Yume Nikki. jest to darmowa gra zrobiona przy użyciu programu RPGMaker 2003.
świat gry dzieli się na dwa. świat w którym główna bohaterka - Madotsuki - śpi, oraz świat w którym nie śpi. w tym drugim nie da się zbyt wiele zrobić, można pograć w minigrę, wyjść na balkon lub zapisać grę. dopiero po położeniu się do łóżka ukazuje się więcej akcji.
gra polega na zwiedzaniu snów Madotsuki oraz zdobywanie jajek-efektów. same sny raczej nie należą do przyjemnych i są bardzo psychodeliczne. cała gra jest dość rozległa i przeznaczona raczej dla ludzi którzy lubią dużo łazić i zwiedzać. w grze nie da się zginąć, a w razie problemu z utknięciem w jakimś miejscu zawsze można się obudzić.
gra raczej uboga graficznie i muzycznie posiada na tyle klimatu mogę polecić ją każdemu jako ciekawostkę.
z drugiej strony myślę, że ta fanowska pvka troszkę lepiej opisze tą grę niż ja xD
[You must be registered and logged in to see this link.]
Powrót do góry Go down
http://badapplesan.deviantart.com/
Neetalia
Początkujący
Neetalia


Liczba postów : 13
Reputation : 0
Join date : 14/10/2012
Skąd : Eintei

Gry ogólnie. W co gramy i co polecamy. Empty
PisanieTemat: Re: Gry ogólnie. W co gramy i co polecamy.   Gry ogólnie. W co gramy i co polecamy. I_icon_minitimeSro Paź 24 2012, 18:26

Jak dla mnie, to yumenikki bywa nieco monotonne, bo światy przeciągają się, przeciągają, ciągle podobne, ale z drugiej strony to po prostu trudna gra. No i ma się tą satysfakcję, jak się jakiś efekt znajdzie, to nie zaprzeczę. Nawet, jeśli byłby zwyczajnie nieprzydatny.
Powrót do góry Go down
 
Gry ogólnie. W co gramy i co polecamy.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Japonia :: Gry-
Skocz do: